Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Serial# | 5CD451CKW0 |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Hp 14-dq3000dx Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Serial# | 5CD451CKW0 |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD451CKW0 |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 14-DQ3000DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |









