Hp 14-dq3120nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Model Number | 14-DQ3120NR |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1H85386MDO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $319.99
-65%$319.99
$112.00Hp 14-dq3120nr Intel Celeron 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Model Number | 14-DQ3120NR |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1H85386MDO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 14-DQ3120NR |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1H85386MDO |
| Color | WHITE |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |









