
Hp 14-dq6013dx Intel Core Duo 6 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H851327VD |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 14-DQ6013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00Hp 14-dq6013dx Intel Core Duo 6 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H851327VD |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 14-DQ6013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H851327VD |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | 14-DQ6013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition









