
Hp 14-dq6014dx Intel Celeron 16 Gb 128 Gb Purple Laptop
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ6014DX |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PURPLE |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1H85254275 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Hp 14-dq6014dx Intel Celeron 16 Gb 128 Gb Purple Laptop
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ6014DX |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PURPLE |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1H85254275 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ6014DX |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PURPLE |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1H85254275 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |









