Hp 14-ep2011wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H95130HJF |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Hp 14-ep2011wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H95130HJF |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H95130HJF |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | PINK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition









