
Hp 14-ep2011wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Manufacturer | HP |
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1H952804ZF |
| Model Number | 14-EP2011WM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Hp 14-ep2011wm Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Manufacturer | HP |
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1H952804ZF |
| Model Number | 14-EP2011WM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 1H952804ZF |
| Model Number | 14-EP2011WM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









