Hp 14-fe0013dx Qualcomm Snapdragon 16 Gb 900 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 8CG4463BJF |
| Model Number | 14-FE0013DX |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Hp 14-fe0013dx Qualcomm Snapdragon 16 Gb 900 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 8CG4463BJF |
| Model Number | 14-FE0013DX |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
| Serial# | 8CG4463BJF |
| Model Number | 14-FE0013DX |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









