Hp 14-fq004hnr Amd E 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD1032N42 |
| Model Number | 14-FQ004HNR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD E |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $129.99
-65%$129.99
$45.50Hp 14-fq004hnr Amd E 4 Gb 64 Gb White Laptop
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD1032N42 |
| Model Number | 14-FQ004HNR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD E |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CD1032N42 |
| Model Number | 14-FQ004HNR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | WHITE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD E |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









