
Hp 14a-ca0030wm Intel Celeron 8 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | 14A-CA0030WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD044JKSD |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
Hp 14a-ca0030wm Intel Celeron 8 Gb 32 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | 14A-CA0030WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD044JKSD |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | YES |
| Model Number | 14A-CA0030WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | 5CD044JKSD |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |









