
Hp 14a-na0052tg Intel Core I5 - 9th Generation 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Serial# | 5CDD223BBC9 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14A-NA0052TG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Hp 14a-na0052tg Intel Core I5 - 9th Generation 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Serial# | 5CDD223BBC9 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14A-NA0052TG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CDD223BBC9 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14A-NA0052TG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | YES |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 13 |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |









