Hp 14c-cd0053dx Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 64 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 14C-CD0053DX |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 8CG33838ZC |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Hp 14c-cd0053dx Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 64 Gb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 14C-CD0053DX |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 8CG33838ZC |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | 14C-CD0053DX |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 8CG33838ZC |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition









