
Hp 14m-cd0001dx Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | 8CG9131LBB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14M-CD0001DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 14m-cd0001dx Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | 8CG9131LBB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14M-CD0001DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Serial# | 8CG9131LBB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14M-CD0001DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition









