
Hp 14m-dy0033dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | 14M-DY0033DX |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 8CG115BVC5 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $194.99
-65%$194.99
$68.25Hp 14m-dy0033dx Intel Core I5 - 11th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Model Number | 14M-DY0033DX |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 8CG115BVC5 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 14M-DY0033DX |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 8CG115BVC5 |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition









