Hp 15-1162dx Intel Celeron 6 Gb 750 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | 5CD51518SM |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-1162DX |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Original: $189.99
-65%$189.99
$66.50Hp 15-1162dx Intel Celeron 6 Gb 750 Gb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | 5CD51518SM |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-1162DX |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Color | BLACK |
| Serial# | 5CD51518SM |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | 15-1162DX |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |









