
Hp 15-af112nr Amd E1 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-AF112NR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD E1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | CND6060253 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $102.99
-65%$102.99
$36.05Hp 15-af112nr Amd E1 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-AF112NR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD E1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | CND6060253 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 15-AF112NR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD E1 |
| Color | BLACK |
| Serial# | CND6060253 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









