
Hp 15-cw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND1194MC3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-CW0083WM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Hp 15-cw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND1194MC3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-CW0083WM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND1194MC3 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | RED |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-CW0083WM |
Condition
Excellent, pre-owned condition









