
Hp 15-db0091nr Amd E2 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD E2 |
| Color | GRAY |
| Model Number | 15-DB0091NR |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | RCPREPT17-0354 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Hp 15-db0091nr Amd E2 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | AMD E2 |
| Color | GRAY |
| Model Number | 15-DB0091NR |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | RCPREPT17-0354 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD E2 |
| Color | GRAY |
| Model Number | 15-DB0091NR |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | RCPREPT17-0354 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition









