
Hp 15-dw0045nr Intel Core I5 - 8th Generation 64 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 15-DW0045NR |
| Serial# | CND916M8D |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $174.99
-65%$174.99
$61.25Hp 15-dw0045nr Intel Core I5 - 8th Generation 64 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 15-DW0045NR |
| Serial# | CND916M8D |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 15-DW0045NR |
| Serial# | CND916M8D |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition









