Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Color | RED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | CND2321477 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-DW0083WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Color | RED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | CND2321477 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-DW0083WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | RED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | CND2321477 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-DW0083WM |
Condition
Very Good, pre-owned condition









