Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND12078PP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Hp 15-dw0083wm Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Red Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND12078PP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Model Number | 15-DW0083WM |
| Color | RED |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND12078PP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition









