Hp 15-dw2048nr Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | 15-DW2048NR |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND04766JN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $145.99
-65%$145.99
$51.10Hp 15-dw2048nr Intel Core I3 - 9th Generation 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | 15-DW2048NR |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND04766JN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | 15-DW2048NR |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | CND04766JN |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 9th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









