
Hp 15-fd0127dx Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FD0127DX |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Serial# | 1H85405F25 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $264.59
-65%$264.59
$92.61Hp 15-fd0127dx Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FD0127DX |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Serial# | 1H85405F25 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 15-FD0127DX |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Serial# | 1H85405F25 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition









