
Hp 17-by1033dx Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 17-BY1033DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Hp 17-by1033dx Intel Core I5 - 5th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 17-BY1033DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 17-BY1033DX |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |









