Hp 17-by2008ds Intel Pentium 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 5CG1180GLC |
| Model Number | 17-BY2008DS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $120.00
-65%$120.00
$42.00Hp 17-by2008ds Intel Pentium 8 Gb 128 Gb Pink Laptop
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 5CG1180GLC |
| Model Number | 17-BY2008DS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 5CG1180GLC |
| Model Number | 17-BY2008DS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | PINK |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition









