
Hp 17-by4022wm Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Model Number | 17-BY4022WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Serial# | 5CG1472GJ3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp 17-by4022wm Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Color | SILVER |
| Model Number | 17-BY4022WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Serial# | 5CG1472GJ3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | SILVER |
| Model Number | 17-BY4022WM |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Serial# | 5CG1472GJ3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









