Hp 17-cp2001nr Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 17-CP2001NR |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 1H95240888 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $107.99
-65%$107.99
$37.80Hp 17-cp2001nr Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 17-CP2001NR |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 1H95240888 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | 17-CP2001NR |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 1H95240888 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









