
Hp 17-cp3005dx Amd Ryzen 5 8 Gb 750 Gb Gray Laptop
| Model Number | 17-CP3005DX |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | 1H9451020K |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Hp 17-cp3005dx Amd Ryzen 5 8 Gb 750 Gb Gray Laptop
| Model Number | 17-CP3005DX |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | 1H9451020K |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | 17-CP3005DX |
| Screen size (inches) | 17 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Serial# | 1H9451020K |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |









