
Hp 17-p121wm Amd A6 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | 5CD5331NHV |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 17-P121WM |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD A6 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 17-p121wm Amd A6 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Serial# | 5CD5331NHV |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 17-P121WM |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD A6 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD5331NHV |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | 17-P121WM |
| Screen size (inches) | 17 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | AMD A6 |
| Manufacturer | HP |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition









