
Hp 17m-ch0013dx Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 4 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 8CG1214RTB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Model Number | 17M-CH0013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $210.99
-65%$210.99
$73.85Hp 17m-ch0013dx Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 4 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 8CG1214RTB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Model Number | 17M-CH0013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 8CG1214RTB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| Model Number | 17M-CH0013DX |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |









