
Hp 17t-cn200 Intel Core I7 - 12th Generation 64 Gb 1 Tb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG33910TM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17T-CN200 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
Original: $644.99
-65%$644.99
$225.75Hp 17t-cn200 Intel Core I7 - 12th Generation 64 Gb 1 Tb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG33910TM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17T-CN200 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CG33910TM |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Screen size (inches) | 17 |
| Model Number | 17T-CN200 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Webcam | Webcam |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| Webcam |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger |









