
Hp 22-dg0024 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb White Desktop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 8CQ45101KJ |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 22-DG0024 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 22-dg0024 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb White Desktop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 8CQ45101KJ |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 22-DG0024 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 8CQ45101KJ |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | 22-DG0024 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition









