Hp 24-df0042ds Amd Athlon 8 Gb 256 Gb Black Desktop
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 24-DF0042DS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 3TA03904YR |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $369.99
-65%$369.99
$129.50Hp 24-df0042ds Amd Athlon 8 Gb 256 Gb Black Desktop
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 24-DF0042DS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 3TA03904YR |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | 24-DF0042DS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 3TA03904YR |
| Processor Type | AMD ATHLON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) | OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| OPTICAL DRIVE (CD, DVD, BLU-RAY) |
| WIFI CONNECTIVITY |









