
Hp 7265ngw Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 7265NGW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | 5CD751BWBL |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp 7265ngw Intel Core I7 - 7th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 7265NGW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | 5CD751BWBL |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 7265NGW |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 7th Generation |
| Serial# | 5CD751BWBL |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition









