🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Hp 8260ngw Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 64 Gb Purple Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 8260NGW |
| Charger | Charger |
| Serial# | CND71010GL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
$0.35
Original: $1.00
-65%Hp 8260ngw Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 64 Gb Purple Laptop—
$1.00
$0.35Hp 8260ngw Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 64 Gb Purple Laptop
Overview
Condition
| Model Number | 8260NGW |
| Charger | Charger |
| Serial# | CND71010GL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 8260NGW |
| Charger | Charger |
| Serial# | CND71010GL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |









