
Hp Elitebook 840 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | ELITEBOOK 840 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG021F0PQ |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Elitebook 840 Intel Core I5 - 8th Generation 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | ELITEBOOK 840 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG021F0PQ |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | ELITEBOOK 840 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 8th Generation |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG021F0PQ |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition









