
Hp Fortis 11 G10 Chromebook Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | FORTIS 11 G10 CHROMEBOOK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD5098PWV |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Hp Fortis 11 G10 Chromebook Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | FORTIS 11 G10 CHROMEBOOK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD5098PWV |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | FORTIS 11 G10 CHROMEBOOK |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 5CD5098PWV |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition









