
Hp G9notebook Intel Core I3 - 12th Generation 64 Gb 2 Tb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND4236XS |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Model Number | G9NOTEBOOK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $189.99
-65%$189.99
$66.50Hp G9notebook Intel Core I3 - 12th Generation 64 Gb 2 Tb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND4236XS |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Model Number | G9NOTEBOOK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 64 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | CND4236XS |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 2 TB |
| Model Number | G9NOTEBOOK |
Condition
Very Good, pre-owned condition









