Hp Hp Chromebook 14 G5 Intel Celeron 16 Gb 32 Gb Gray Laptop
| Serial# | 5CD85061B1 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | HP CHROMEBOOK 14 G5 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Hp Chromebook 14 G5 Intel Celeron 16 Gb 32 Gb Gray Laptop
| Serial# | 5CD85061B1 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | HP CHROMEBOOK 14 G5 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 5CD85061B1 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | HP CHROMEBOOK 14 G5 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Very Good, pre-owned condition









