Hp Hp17-g121wm Amd A10 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Model Number | HP17-G121WM |
| Processor Type | AMD A10 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $29.99
-65%$29.99
$10.50Hp Hp17-g121wm Amd A10 8 Gb 1 Tb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Model Number | HP17-G121WM |
| Processor Type | AMD A10 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Model Number | HP17-G121WM |
| Processor Type | AMD A10 |
| Color | SILVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition









