Hp Hp250rg9 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | HP250RG9 |
| Serial# | CND422IJ2W |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Hp Hp250rg9 Intel Core I5 - 13th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | HP250RG9 |
| Serial# | CND422IJ2W |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | HP250RG9 |
| Serial# | CND422IJ2W |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |









