Hp Laptop-298vcl2r Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Model Number | LAPTOP-298VCL2R |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | SC0846749 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Laptop-298vcl2r Intel Celeron 8 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Model Number | LAPTOP-298VCL2R |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | SC0846749 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | LAPTOP-298VCL2R |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | SC0846749 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition









