
Hp Rtl8188ee Intel Core I3 - 5th Generation 8 Gb 900 Gb Black Laptop
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | RTL8188EE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Serial# | CND6426FFR6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50Hp Rtl8188ee Intel Core I3 - 5th Generation 8 Gb 900 Gb Black Laptop
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | RTL8188EE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Serial# | CND6426FFR6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | RTL8188EE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 5th Generation |
| Serial# | CND6426FFR6 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| TOUCHSCREEN |









