Hp Rtl8723der Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | RTL8723DER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | SCD039RS60 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Hp Rtl8723der Intel Core I3 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | RTL8723DER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | SCD039RS60 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | RTL8723DER |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | SCD039RS60 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| TOUCHSCREEN |









