Hp Rtl8822ce Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Color | SILVER |
| Serial# | 003356-07358-04276-AAOEM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $150.00
-65%$150.00
$52.50Hp Rtl8822ce Intel Core I3 - 11th Generation 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Color | SILVER |
| Serial# | 003356-07358-04276-AAOEM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Color | SILVER |
| Serial# | 003356-07358-04276-AAOEM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | RTL8822CE |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |









