
Hp Rtl8851b Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | RED |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H84312551Y |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8851B |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Hp Rtl8851b Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Red Laptop
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | RED |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H84312551Y |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8851B |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | RED |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H84312551Y |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | RTL8851B |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Very Good, pre-owned condition









