
Hp Rtl88528e Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H853577 |
| Model Number | RTL88528E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Hp Rtl88528e Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H853577 |
| Model Number | RTL88528E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H853577 |
| Model Number | RTL88528E |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| 10 Key |









