
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Serial# | 5CG31408LR |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25Hp Rtl8852be Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Serial# | 5CG31408LR |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Serial# | 5CG31408LR |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition









