
Hp Rtl8852be Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Serial# | CND4132NM1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $149.00
-65%$149.00
$52.15Hp Rtl8852be Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Serial# | CND4132NM1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Charger | Charger |
| Serial# | CND4132NM1 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | RTL8852BE |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









