Hp Rtl8852be Amd Ryzen 7 Pro 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Serial# | 1H85073TCG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Model Number | RTL8852BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Webcam |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Hp Rtl8852be Amd Ryzen 7 Pro 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Serial# | 1H85073TCG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Model Number | RTL8852BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Webcam |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 1H85073TCG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 PRO |
| Model Number | RTL8852BE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
| Webcam |









