Hp Rtl8852be/rtll8852bev Intel Celeron 4 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Model Number | RTL8852BE/RTLL8852BEV |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H85400VTW |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Hp Rtl8852be/rtll8852bev Intel Celeron 4 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Model Number | RTL8852BE/RTLL8852BEV |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H85400VTW |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | RTL8852BE/RTLL8852BEV |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Serial# | 1H85400VTW |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition









